Lucia Siposová

* 21.5.1980 (42) Slovensko


Hovory s TGM 2018 (38) (služebná)
Teorie tygra 2016 (36) (Julie)
Zrozen bez porodu 2009 (29) (soudkyně Hávová)
Hlídač č. 47 2008 Lots (28) (Anna / Františka) v milostné scéně leží v posteli nahá, do pasu zakrytá peřinou
Na vlastní nebezpečí 2008 Lots (28) (Míša) láká Ronyho k zaplavání s v řece tím, že si sundá tričko, pod nímž nemá podprsenku

Její otec je houslista, dědeček byl známý cembalista a babička zpěvačka. Není tedy divu, že má hudební nadání v krvi. Vystudovala hudebně-dramatický na bratislavské konzervatoři. Už bělem studia hostovala v muzikálech Pomáda, Cikáni jdou do nebe nebo Klec bláznů. Dva roky vystupovala s dívčí popovou skupinou
Čtyřka. Moderovala slovenskou hitparádu Sedmička.

Na čtyři roky odjela do New Yorku. Pracovala tam jako servírka, později si přivydělávala modelingem. Na léto se vždy vrátila domů na Slovensko. Když si vydělala o něco víc,odjela na dva měsíce do Argentiny, aby tam čerpala inspiraci a dopsala knihu.

Pro film ji objevil režisér Filip Renč filmem Na vlastní nebezpečí, na jehož konkurz se Lucia vrátila z Ameriky zpět na Slovensko, kde vydala svou knihu historek z života v Americe pod názvem "Hello. My name is Anča Pagáčová".

V Argentině jí učarovalo argentinské tango. Na Slovensku pořádá s několika dalšími tanečníky vystoupení pro veřejnost. (-k-)

Aktualizováno: 16.8.2009