O webu

Tento web je takový, jaký je. Nesnaží se být největším, nejaktuálnějším, nejdokonalejším, prostě žádným nej. Nehledejte tu žádné hlubokomyslné recenze, popisy filmů jsou tu pro to, aby připomenuly, o čem ten film vlastně byl (lidská paměť je krátká a děravá:-), jestli má cenu se na něj dívat podruhé, potřetí... Proč tedy vlastně existuje? Prostě jen tak, pro zábavu a potěšení.

Režiséři a herečky v rozhovorech často zmiňují, že ta nebo ona erotická scény byla pro film naprosto nezbytná, jinak by celý film byl k ničemu. Herečky ještě argumentují tím, že se filmu svlékly proto, že svlékací scéna měla v ději své opodstatnění, jinak by to v životě neudělaly (zajímavé, že herci takové problémy nemají, nebo se je na ně možná jen nikdo neptá:-). No, pochybuji o tom, že nějaká erotická scéna je pro film tak nezbytná, nebo by se alespoň nedala natočit cudně či jen v náznaku. Vždyť v kolika filmech milenci padají v náručí na postel, střih a ráno se setkávají u snídaně. To ale neznamená, že by erotické scény do filmů nepatřily. Patří a buďme rádi, že jich není málo, ať si je režiséři a herečky zdůvodňují jak chtějí. Taková erotická scéna je kořením každého filmu a někdy je to to jediné, co z filmu stojí za shlédnutí. Žádné porno tady ale nehledejte.

Tolik tedy úvodem. Jistě jste si všimli, že kromě filmů, herců a hereček a jejich vzájemného provázání je u každé scény magické slůvko jako třeba "Brief" nebo "Lots". Právě tímto magickým slůvkem je označeno, jak moc se ona herečka či herec (i dámy si přijdou na své:-) ve filmu svlékl. Není to možná úplně nejšikovnější řešení, ale i se základní znalostí jazyka anglického se dá odhadnout, jak je to moc:-)

A pro úplnost ještě e-mail, pokud byste měli potřebu napsat zprávičku: info (zavináč) xfilms.cz

NEPOSÍLEJTE, prosím, žádné obrázky na přidání, cizí zdroje obrázků nelze akceptovat.

Aktualizováno: 20.9.2021