Trojí život

Komedie o muži, který miluje dvě ženy, s oběma střídavě žije, aniž by o sobě věděly. Jenže jednoho dne musí dojít k nečekanému setkání.
2018 Česko délka: 81 min
Jan Plouhar36Brief(Marek)
Jiří Hána41(Boris)
Sabina Rojková21Brief(Natálie)
Kamil Švejda46(Hájek)
Hana Kusnjerová33(hlasatelka)
Petr Vydra46(Markvart)

Marek (Jan Plouhar) je úspěšný manažer zahraniční pojišťovací společnosti a sebevědomí mu rozhodně nechybí. Žije se dvěma přítelkyněmi, divokou Martou (Hana Vagnerová) a klidnou Soňou (Veronika Khek Kubařová). S každou v jiném, jím zakoupeném bytě. Předstírá časté služební cesty do Mnichova a do Londýna, ve skutečnosti se ale jen nechá jednou z přítelkyň zavézt na letiště, chvilku počká a nechá se pak odvézt tou druhou do jejího bytu. V práci se Marek snaží poradit nesmělému Borisovi (Jiří Hána), jak oslovit a pozvat na večeři dívku z vedlejší kanceláře, Natálii (Sabina Rojková), která se Jiřímu líbí.

Pochopitelně, že Markovo dvojženství jednou praskne, a to když se Marek opije na večírku, místo k Soně odjede taxíkem k Martě, ovšem mobil zapomene v taxíku a taxikář ho předá Soně. Obě dívky Marka odvrhnou a on se raději uchýlí do azylu k Borisovi. Ani tam však nemá na růžích ustláno, protože Boris díky němu sbalil Natálii a Marek každý večer musí poslouchat jejich šťastné chvilky.

Vymyslí proto plán. Hlavně kvůli tomu, aby od Marty a Soni dostal zpět byty, které na ně napsal, protože čeká na dědictví luxusního bytu po tetě v Karlových Varech, ovšem aby ho získal, nesmí vlastnit žádnou nemovitost. Marek oběma dívkám nabídne svatbu, ovšem každé potají před tou druhou. Nápomocen mu má být Boris, který by měl oba obřady oddávat a při té příležitosti nechat podepsat převod bytů na Marka. Jenomže plán se začne bořit už od začátku. Marta se Soňou se potkají ve svatebních šatech a ještě navíc si myslí, že Marek dítě s Natálií. Měl totiž v saku zprávu od Natálie pro Borise s fotkou plodu. Marta se Soňou a Borisem se (asi ze žalu) opijí v baru a skončí u Borise doma,  ničem ale nedošlo. Ráno se v Borisově bytě sejde Marek s Natálií a zamotaná situace se vyřeší. Těhotné jsou i Marta a Soňa a rozhodnou se vzít Marka na milost. (-k-)

Režie: Jakub Sommer
Produkce: Přemysl Pražský
Scénář: Matěj Dadák
Kamera: Viktor Smutný
Hudba: Petr Wajsar

Hrají:
Jan Plouhar (Marek)
Veronika Khek Kubařová (Soňa)
Hana Vagnerová (Marta)
Jiří Hána (Boris)
Sabina Rojková (Natálie)
Timotej Červenka (Erik)
Martin Gardavský (muž na balkoně)
Leoš Juráček (taxikář)
Isabela Kapiasová (Uršula)
Mojmír Maděrič (Dufek)
Daniel Možnar (uklízeč)
Kamil Švejda (Hájek)
Petr Vydra (Markvart)
Pavel Nosek (barman)
Hana Kusnjerová (hlasatelka)
Tomáš Havlínek

Aktualizováno: 15.4.2018