Díky za ty dary

Romantická komedie o problémech se závislostí na sexu a vlivu upřímnosti na vztah.
Thanks for Sharing
2012 USA délka: 110 min
Mark Ruffalo44(Adam)
Gwyneth Paltrow39Brief(Phoebe)hezky předvádí svou štíhlou figuru v podprsence a kalhotkách
Carol Kane60(Roberta)
Tim Robbins53(Mike)
Emily Meade23(Becky)
Díky za ty dary Adam chodí na skupinové terapie zaměřené na potlačení závislosti na sexu. Adam už pět let vydržel bez sexu a ve skupině má své svěřence Neila, kterého jeho posedlost sexem připravila o práci doktora. I Adam má svého patrona, který mu pomáhá v těžkých chvílích, Mikea, jehož syn Danny se vyléčil ze závislosti na drogách.

Když Adam potká půvabnou Phoebe, má pocit, že je to ta pravá, se kterou by mohl strávit zbytek života. Zpočátku je jejich vztah jedna velká romance, jenže když má dojít na sex, musí Adam s pravou ven. Phoebe je zklamaná, že jí Adam o své závislosti neřekl hned a jejich vztah prochází první krizí. Podobně nahlodá Mikeovu důvěru v syna zmizení lahvičky manželčiných léků a vyústí v Dannyho odchod z domu. Později však Mike lahvičku najde a konečně najde sílu se synovi omluvit. I Adam s Phoebe se usmíří a jsou odhodláni vydržet. A také nejmladší z naší trojice hrdinů, Neil najde díky podobně závislé Dédé sílu konečně promluvit se svou panovačnou matkou. (-k-)

Režie: Stuart Blumberg
Scénář: Stuart Blumberg, Matt Winston
Produkce: Edward Norton, David Koplan, Bill Migliore, Miranda de Pencier, Leslie Urdang, Dean Vanech, Doug Torres, Julia Muggia
Kamera: Yaron Orbach
Hudba: Christopher Lennertz
Země: USA
Rok výroby: 2012

Hrají:
Mark Ruffalo (Adam)
Tim Robbins (Mike)
Gwyneth Paltrow (Phoebe)
Josh Gad (Neil)
Joely Richardson
Patrick Fugit
Pink (Dédé)
Carol Kane (Roberta)
Emily Meade (Becky)
Aktualizováno: 8.11.2015