Velmi nebezpečné známosti 3

Další pokračování zlomyslných her lásky plných intrik, podvodů a spolčení.
Cruel Intentions 3
2004 USA délka: 85 min
Velmi nebezpečné známosti 3 Ve třetím pokračování se posouváme v čase dál (druhý díl se časově odehrával před prvním) setkáváme se s bratrancem a sestřenicí původních hrdinů, Jasonem a Cassidy Merteuil. Oba jsou stejně zkažení jako bratranec Sebastian (ten zemřel na konci prvního dílu) a Kathryn Merteuil (na konci prvního dílu byla usvědčena ze závislosti na drogách a musela nastoupit léčbu). K tomu se přidává Jasonův spolubydlící Patrick, který se zdá být ještě proradnější.

Jason je do Cassidy zamilovaný, ta má ale zálusk na anglického šlechtice Christophera, který s nimi studuje. Poté, co se Patrick domluví s Jasonem a dosáhne toho, že se vyspí s Cassidy, o kterou tím pádem Christopher ztratí zájem, ta oba vybídne k sázce o jejich spolužačky Alison a Sheilu. Jason i Patrick uspějí, Sheila dokonce svého snoubence podvede Patrickovým přičiněním hned dvakrát.

Předmětem poslední sázky mezi Jasonem a Patrickem má být sama Cassidy. Patrick sice sázku vyhraje, ale současně tak spadl do pasti nastražené Jasonem spolu s Cassidy. Je obviněn ze znásilnění Cassidy i Sheily a zatčen. Lásce Jasona s Cassidy už nic nestojí v cestě, až na to, že pro Cassidy to byl další plán, jak získat Christophera.

Třetí díl Velmi nebezpečných známostí je nejslabší ze všech a v podstatě jen využívá toho, co bylo v předchozích dvou dílech, s nimiž si nezadá ani co do erotična, i když několik hezkých dívek se najde i tady. (-k-)

Režie: Scott Ziehl
Produkce: Christopher Ball, Elaine Dysinger, Elaine Dysinger, Linda Hawkins, Nancy Kirhoffer, Heather Lieberman, Neal H. Moritz, William Tyrer
Scénář: Rhett Reese
Kamera: Thomas L. Callaway
Hudba: David Reynolds

Hrají:
Kerr Smith (Jason Argyle)
Kristina Anapau (Cassidy Merteuil)
Nathan Wetherington (Patrick Bales)
Melissa Yvonne Lewis (Alison Lebray)
Natalie Ramsey (Sheila Wright)
Tom Parker (Michael Cattrall)
Michael Pemberton (Christopher Newborn)
Tara Carroll (Valeria Caldas)
Charlie Weber (Brent Patterson)
Alex Donnelley (profesor Eldridge)
William Gregory Lee (asistent)
Aaron MacPherson (policista)
Elizabeth Mcdonald (blondýna)
Brian Ames (golfový profesionál)
Cass Asher (ochránce)
Jennifer Hutchins (pařmenka)
Elizabeth M. Kelly (dívka na párty)
Willy Roberts (Pool Stud)
Aktualizováno: 28.1.2018