To je mé tělo

Naslouchej svému tělu, osvobodíš se
Too Much Flesh
2000, Francie, délka: 109 min
Rosanna Arquette(40)Lots(Amy)Leží nahá na postelil a hladí se. I když je zabrána trochu z boku, ňadra se jí dmou hezky
Élodie Bouchez(27)Hot!!!(Juliette)v několika milostných scénách odhalí všechny své vnady
Jean-Marc BarrHot(Lyle)v několika milostných scénách se odhalí i on (v necenzurované verzi)
Lyle Newkirk se svou manželkou Amy farmaří na malém městečku Rankin ve státě Illinois, kde vládne konzervativní puritánská morálka. Amyna první láska se zabila v autě, Lyla si vzala hlavně kvůli rodičům, ale stále se trápí vzpomínkami. Lyle má zase trauma z toho, že jedna spolužačka o něm kdysi dávno rozhlásila, že má příliš vyvinuté přirození, takže by každou ženu při milování poranil. Lyle proto nepoznal žádnou ženu a nespí ani s manželkou, která se také bojí, že by jí tím ublížil a posílá jej na kliniku na odběr spermatu, aby mohli mít děti.

Svěží vítr přináší do malého, zemědělského městečka Lyleův spolužák Vernon, který se stal slavným spisovatelem. Přijíždí s francouzskou dívkou Juliette. Lyle se s ní hned první večer pomiluje a s radostnou zprávou, že se může milovat se ženou, aniž by jí ublížil, běží za manželkou. Ta ale sex stále odmítá, trápena myšlenkami na svou dávnou lásku.

Lyle si Juliette užívá a dohání ztracená léta. Dokonce požádá Vernona, aby s ním mohla Juliette odejít. Ten souhlasí a přiznává, že je gay, což by samozřejmě puritánští starousedlíci neskousli. Amy je s Lyleovým vztahem s Juliette, o němž ví, že nebude mít dlouhého trvání, smířená, ne však ostatní obyvatelé městečka. Na dožínkách, na něž přijde Lyle s oběma svými ženami jim dojde trpělivost, zaženou Lylea, i přes Amyni protesty, do kukuřice a tam jej tito bohabojní křesťané umlátí k smrti. Cizoložství je pro ně smrtelný hřích. (-k-)

Režie: Pascal Arnold, Jean-Marc Barr
Produkce: Pascal Arnold, Jean-Marc Barr, Karina Grandjean
Scénář: Pascal Arnold, Jean-Marc Barr
Kamera: Pascal Arnold
Hudba: Irina Decermic, Misko Plavi
Rok výroby:¨2000
Země: Francie
Orig. jazyk: Anglický

Hrají:
Rosanna Arquetteová (Amy)
Élodie Bouchez (Juliette)
Jean-Marc Barr (Lyle)
Ian Vogt (Vernon)
Ian Brennan (Bert)
Hutton Cobb (Wally)
Sharon Stone (Sue-Lyne) - není to TA Sharon Stone, jedná se o shodu jmen
Aktualizováno: 9.10.2005