Sex 100+1

Romantická komedie o mladém muži, který si bez zábran užívá náručí žen. Jednoho dne dostane záhadný e-mail se seznamem 101 ženských jmen, jeho bývalých i budoucích milenek. Podle seznamu je teprve ve třetině, jenomže na seznamu je i nebezpečná kráska.
Sex and Death 101
2007 USA délka: 100 min
Simon Baker38(Roderick Blank)
Winona Ryder35Brief+(Gillian)má sexy šaty bez ramínek s hlubokým dekoltem, krátce před koncem je na chvíli nahá na posteli zabraná z boku
Jessica Kiper28Lots(Carlotta Valdes)jako striptérka na loučení se svobodou hezky ukáže ňadra
Sophie Monk27Lots+(Cynthia Rose)moc hezky se předvede nahá v koupelně
Sex 100+1 Roderick Blank (Simon Baker) by mohl být celkem šťastný. Má dobrou práci a těsně před svatbou s půvabnou milovanou ženou. Jenže právě v té době mu v počítači přistane záhadný e-mail se seznamem 101 ženských jmen. Prvních třicet jsou ženy, s nimiž měl Roderick sex. A ta zbylá jména jsou, jak se ukazuje, ženy, s nimiž hosex teprve čeká. Na tuto myšlenku ho přivede hned loučení se svobodou, kde se vyspí se striptérkou Carlottou (Jessica Kiper). Že se nemýlí, mu potvrdí záhadní muži, možná z jiného světa, jejichž super počítač neplánovaně rozeslal některým lidem podobně záhadné e-maily. Většinou ale je s jedním datem. Datem dne jejich smrti. I o tom se Roderick náhodou přesvědčí, když jednoho takového muže v den jeho smrti potká.

Povzbuzen znalostí budoucnosti Roderick zruší svatbu a vrhne se do víru vášně. Jde to jako másle a přesně podle seznamu. Začíná to být však tak šílené, že se na radu své sekretářky (lesbičky, takže není na seznamu) rozhodne seznam zakopat. V poslední chvíli ale ještě nakoukne alespoň na kousek jména další adeptky. Měla by to být doktorka, jejíž křestní jméno začíná na "Mi". A hned druhý den se Roderick zjistí, že těmto indiciím odpovídá půvabná zvěrolékařka Miranda, k níž chodí s domácími mazlíčky jeho přátelé. A vypadá to, že tohle je ta pravá láska, na kterou Roderick čekal. Rozumějí si takřka ve všem, jen ten sex jaksi ne a ne přijít. Přitom s jinými muži Miranda flirtuje a užívá si bez zábran. Roderick však přesto doufá, že se dočká. Jenže Miranda nešťastno náhodou upadne, rozbije si hlavu a zranění podlehne. V nemocnici jej pak utěšuje doktorka "Mi".

Roderick vykopává seznam a vrhá se do "odškrtávání dalších žen". Zachází dokonce až tak daleko, že si ženy vyhledává v telefonním seznamu a bez obalu jim nabízí sex. Takto se třeba seznámí se sympatickou spisovatelkou, sice starší, ale také si rozumí. Seznam ale čítá ještě spoustu jmen. Jenže z televizních zpráv Roderick zjistí, že poslední jméno na seznamu, Gillian Raisx (Winona Ryder), patří sériové vražedkyni, která se mstí mužům za jejich hrubé chování k ženám tím, že je neznámou látkou přivede do komatu. Roderick pochopí, že i jeho seznam mu říká,kdy zemře. Rozhodne se proto přestat se sexem a místo víru velkoměsta vyrazí na výlet na kole. K jeho smůle se srazí s autobusem plným katolických školaček, které se ho, poté co mu ošetří zranění hlavy, rozhodnou využít k tomu, aby se zbavily panenství. Roderick je rázem na konci seznamu a strach ze smrti mu velí zabarikádovat se doma. Mimozemští agenti mezitím zjistí, že Gillian se ubytovala v hotelu ve městě. Roderick se rozhodne se s ní sejít. (-k-)

Režie: Daniel Waters
Produkce: Cary Brokaw, Lizzie Friedman, Aaron Geller, Jerry P. Jacobs, Greg Little
Scénář: Daniel Waters
Kamera: Daryn Okada
Hudba: Rolfe Kent

Hrají:
Simon Baker (Roderick Blank)
Winona Ryder (Gillian)
Robert Wisdom (Alpha)
anc Sade (Beta)
Patton Oswalt (Fred)
Mindy Cohn (Trixie)
Keram Malicki-Sánchez (DJ Bitchslap)
Julie Bowen (Fiona)
Neil Flynn (Zack)
Corinne Reilly (Lizzie)
Cindy Pickett (Roderickova matka)
Winter Ave Zoli (Alexis the Fast Food Beauty)
Dash Mihok (Lester)
Jessica Kiper (Carlotta Valdes)
Bryan Ross (Xavier)
Greg Travis (Magazine vendor)
Sophie Monk (Cynthia Rose)
Marshall Bell (Victor Rose III)
Buckley Norris (vlastník klubu)
Amanda Walsh (Kathleen the Stewardess)
Aktualizováno: 12.5.2017