Kurevská nakládačka

Akční, lehce sexistický film s prvky morbidní komedie o třech krásných ženách pátrajících po diamantech v ceně dvě stě milionů dolarů.
Bitch slap
2009 USA
Lucy Lawless41(Mother Superior)
Kevin Sorbo50(Mr. Phoenix)
Kurevská nakládačka Jak se stalo, že se tři krásné ženy se zajatým maníkem z podsvětí v kufru auta, ocitly v poušti, aby tam pátraly po diamantech za dvě stě milionů dolarů? To vše se v prostřizích do stále vzdálenější minulosti vyjasňuje, ovšem současně přináší další tajemství, které bude odhaleno v dalším prostřihu. Diamanty byly ukradeny krutému vládci podsvětí, takže není divu, že mezi hrdinkami dochází k neshodám, podezírání i tvrdým rvačkám. Až do překvapivého závěru.

Film je rozhodně třeba brát s nadsázkou, někde na pomezí akčního filmu a parodie. Na své si přijdou zejména muži, neb film záběry na bujné výstřihy a pozadí hlavních hrdinek nešetří, byť vše nesvlečené. Nebýt docela povedeného dávkování skutečností a zvratů pohledem do minulosti, byl by to obyčejný béčkový film, ale takto rozhodně stojí za to vydržet až do konce. A není to ani tak těžké, díky odhalování nových informací je divák udržován v napětí, jak se bude děj dále vyvíjet A aby mu čekání na další porci informací vydrželo, potěší jeho oko ženská krása občas kombinovaná s pořádnou rvačkou. (-k-)

Režie: Rick Jacobson
Produkce: Eric Gruendemann, Rick Jacobson, Bernadette Joyce, Brian Peck, Carrie Tyson
Scénář: Rick Jacobson, Eric Gruendemann
Kamera: Stuart Asbjornsen
Hudba: John R. Graham
Země: USA
Rok výroby: 2009

Hrají:
Julia Voth (Trixie)
Erin Cummings (Hel)
America Olivo (Camero)
Michael Hurst (Gage)
Ron Melendez (šerif Fuchs)
William Gregory Lee (Hot Wire)
Minae Noji (Kinki)
Kevin Sorbo (Mr. Phoenix)
Lucy Lawless (Mother Superior)
Aktualizováno: 11.7.2015