Boxeři

Antonio Banderas a Woody Harrelson jako nejlepší přátelé a největší rivalové v ringu
Play It to the Bone
1999, USA
Lolita Davidovich(37)Brief-(Grace Pasic)v červených šatečkách je sexy, ale nic víc
Lucy Liu(30)(Lia)na benzínce sice souloží s Harrelsonem, ale oblečená
Antonio Banderas(38)Lots-(Cesar Dominguez)po boxerském souboji je nahý ve sprše, zabrán zezadu
Woody Harrelson(37)Lots-(Vince Boudreau)po boxerském souboji je nahý ve sprše, zabrán zezadu
Nejlepší přátelé Vince a Cesar jsou vysloužilí boxeři, kteří po létech nezájmu sportovních fanoušků mají najednou před sebou velkou šanci: práci v Las Vegas. Za přislíbených 50 tisíc dolarů pro každého vystoupí ve vzájemném souboji jako "předskokani" očekávaného zápasu století - Mike Tyson versus Neznámý šampion.

Nabídka má jednu nepříjemnou podmínku, oba musí dorazit z Los Angeles do Las Vegas během několika hodin. Na rychlé cestování letadlem však Vince ani Cesar nemají peníze. Proto společně usedají do auta, jež řídí jejich kamarádka Grace, ke které chovají stejné milostné city. V následujících hodinách na ně čeká tvrdý zápas s časem, plný šokujících zážitků a odhalení...

Příběh, mísící žánr road movie a melodramatu s komediálními prvky a postupy sportovních filmů, podle vlastního scénáře natočil režisér Ron Shelton. Zobrazuje některé problematické stránky boxu, pohrává si s homofóbií stejně jako s potenciální homosexualitou mužského sportovního světa a používáním dopingu. Postavu Vince ztvárnil Woody Harrelson (Lid versus Larry Flynt, Vrtěti psem), roli Cesara vytváří Antonio Banderas (Philadelphia, Desperado, Evita). Jejich přítelkyni Grace hraje Lolita Davidovichová (Mladší a mladší, Bohové a monstra). V úloze sexuálně neukojené stopařky vystupuje Lucy Liuová (známá především jako Ling z populárního televizního seriálu Ally McBealová a z filmu Charlieho andílci).
Aktualizováno: 25.8.2004