200 cigaret

Sex, láska a dým se vznášejí silvestrovskou nocí.
1999 USA délka: 100 min
Courtney Love34.(Lucy)
Ben Affleck26.(Bartender)
Kate Hudson20.(Cindy)
Paul Rudd30(Kevin)
200 cigaret Monica pořádá ve svém bytě v East Side Village silvestrovskou párty. Její noční můra, že nikdo nepřijde se pomalu stává realitou. Vše je připravené, jen pozvaní se stále nedostavují...

První a ne dlouho jediný, kdo na večírek dorazí, je Moničin bývalý přítel Eric, malíř a podle svých bývalých i nejhorší milenec na světě. Budoucí aktéři tohoto večírku se mezitím potulují po městě. Kevin prožívá deprese, protože má narozeniny a společně se svou nejlepší přítelkyní Lucy vymetají jeden bar za druhým. Další dvě dívky bojují o přízeň sexy barmana, kterého považují za umělce. Poté co zjistí, že umělec je pouhým studentem práv, obě dívky se po anglicku vytratí.

Další mladí "hrdinové" hledají milostné kontakty v New Yorské noční džungli - pankáč Tom, pubertální Vall, Stephie, romantik Jack a jeho Cindy, kterou minulou noc připravil o panenství.

Všichni se však ve 23:58 setkají na Moničině párty, která je, jak má být. Jediný, kdo si oslavu nového roku neužije, je Monica. Ta neunesla tíhu role hostitelky večírku a nadmíra alkoholu ji zmohla ještě před půlnocí.
A ráno se diví nejen ona...
Komedie o mladých a pro mladé.

Režie: Risa Bramon Garcia
Produkce: Shana Larsen
Scénář: Shana Larsen
Kamera: Frank Prinzi
Hudba: Michael Bramon, Mark Mothersbaugh, Robert Mothersbaugh, Joey Ramone
Rok výroby: 1999
Země: USA

Hrají:
Courtney Love (Lucy)
Ben Affleck (Barman)
Christina Ricci (Val)
Jay Mohr (Jack)
David Chappelle (Taxikář)
Paul Rudd (Kevin)
Gaby Hoffmann (Stephie)
Kate Hudson (Cindy)
Casey Affleck (Tom)
Martha Plimpton (Monica)
Aktualizováno: 17.2.2005