100 žhavých tygřic

Hitová sexy komedie, pozor na tajné ženské zbraně!
Girl Fever / 100 Women
2002 USA délka: 98 min
Jennifer Morrison22Brief(Annie)v prvním opojení zamilovanosti si od Sama sechá kreslit na břicho, přičemž je v podprsence a sukni
Erinn BartlettBrief+(Hope)Nechá se od Sama malovat nahoře bez, divákovi se dostane jen několik rychlých pohledů z boku
Chene Lawson31Brief(Tanya)když jí Sam přinese objednanou kávu, bezostyšně si pro ni přijde jen v kalhotkách a podprsence
100 žhavých tygřic Pozor na tajné ženské zbraně! Sama, univerzitního štvance a "machra přes umění" vykopnou z hodiny malování. Smůla! Ups! Těžký život umělcův. Jeho kresby nahých žen sice nenadchly profesory, ale holky jsou na ně přímo žhavé.

Sam byl odjakživa smolař, jeho kresby se "těm důležitým" nelíbily, holky s ním chtěly jen kamarádit... Až jednou potká Hope (Erinn Bartlett), která mu dokáže vrátit úsměv. Jenže její číslo si napíše fixou na ruku a ono zrovna prší...

Sam se ale nevzdává, začne pracovat jako poslíček u svého strýce (roznáší jídla a kávu), až skutečně Hope najde na univerzitní koleji plné různorodých dívek (zřejmě odtud název 100 žhavých tygřic). Její zářivý úsměv je ale ten tam a Samovi se nedaří ani zjistit, proč je najednou smutná, natož jí úsměv navrátit.

Rozhodne se ale, že přijde záhadě na kloub. Nezastaví ho ani jogistka, ani černá kráska, TV reportérka Tanya (Chene Lawson) nazírající na muže přezíravě a používající pager jako vibrátor. Zdolá i největší překážku v podobě chlípného prasáka, správce koleje pana Willense (Clint Howard), přiblíží se vyřešení záhady na dosah a ... a zamiluje se do Hopeiny nejlepší kamarádky Annie (Jennifer Morrison). Té se nelíbí, že Sam i nadále pomáhat Hope, jako její kamarád.

A záhada je rozřešena, Hope je opět veselá a vypráví Samovi její příběh. V noci, kdy se poprvé setkala se Samem po ní vyjel její dlouholetý kamarád, kterého znala už od dětství a věřila, že zůstanou jen kamarádi. Rozhodne se proto vyzkoušet Sama, zda dokáže být jen její kamarád. Zkouška se ale trošku zvrtne a Sam se zamiluje do Annie a ona do něj. Když se ale dozví pravdu, dá se dohromady s Hope. Teď je však naopak smutný Sam a Hope začíná tušit, že láska k Annie nebyla jen krátkodobá. Hope proto dá Samovi volnost, aby se sám mohl rozhodnout, kterou z nich opravdu miluje. Sam zjistí, že Annie, protože na jeho kresbách (hodně připomínajících karikatury) , i když kreslil Hope, je vlastně vyobrazena Annie. Ta je však uražená a Samovi zbývá poslední úkol, udobřit si ji. A taky se mu to samozřejmě podaří a film může skončit happy endem.

Mohla by to být docela slabá romantická komedie, nebýt koření v podobě sexuální posedlosti erotickými časopisy Samova kamaráda Holdena (Steve Monroe), občas použitých peprných výrazů, smrkacího a grgacího souboje s Willensem nebo třeba i telefonátu na Tanyin vibrující pager v době přímého přenosu, která ho má ... kde jinde:-) Takže nakonec docela slušná komedie se spoustou nečekaných akcí a přemetů, která stojí za zkouknutí.
Režie: Michael Davis
Produkce: Ehud Bleiberg, Richard Finney, Yitzhak Ginsberg, Michele Lipkin, Terence Michael
Scénář: Michael Davis
Kamera: James Lawrence Spencer
Hudba: Michelle Branch, John Shanks
Rok výroby: 2002
Země: USA
Orig. jazyk: Anglický

Hrají:
Chad Donella (Sam)
Jennifer Morrisonová (Annie)
Erinn Bartlettová (Hope)
Steve Monroe (Holden)
Chene Lawsonová (Tanya)
Juleah Weikelová (Gretchen)
Dublin James (Jason)
Jackie Katzmanová (Annette)
Crystal Kwonová
Kate Lombardiová
Jill Ritchieová (Herečka)
Jimmie F. Skaggs (Robber)
A.J. Buckley (Jesse)
Clint Howard (Pan Willens)
Craig Borden (Carl)
Patrick Doss (Mladý Bully)
Debbie Entinová (Tour Guide)
Paul Farber (Mladý Sam)
Suyun Kimová
Melissa Stoneová
Aktualizováno: 5.7.2005